۲۱شهریور ۱۳۸۹

دیوارپوش بهترین مصالح در طراحی و دکوراسیون داخلی

یکی از ساده ترین روش ها برای جلوه بیشتر فضای دکوراسیون داخلی شما، تزئین دیوارها است. رنگ یا کاغذ دیواری از متداول ترین نمونه های تزئین دیوارها هستند، اما امروزه برای جلوه بخشیدن به ظاهر دیوارها که بخش عمده ای از جلوه ی دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص می دهند استفاده از دیوارپوش ها بسیار پرطرفدار شده است به همین دلیل امروز ما می خواهیم شما را با انواع دیوارپوش منزل آشنا کنیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

۱۰مرداد ۱۳۹۶

سقف کشسان

اگر تصور می کنید که متراژ کوچک خانه ها دلیل خوبی برای کاهش زیبایی نمای داخلی ساختمان است چند دقیقه ای را با ما همراه باشید.

یکی از مواردی که با گذشت زمان تغییر کرده کاهش اندازه ساختمان هاست. این کار بیشتر جنبه اقتصادی دارد و با هدف کاهش قیمت تمام شده و افزایش قدرت خرید شهروندان انجام می شود. با کاهش متراژ خانه ها فضا برای ایجاد طرح های دکوراتیو محدود می شود و معماران و طراحان داخلی به ناچار تاسیسات ساختمانی را از دیوارها و کف منازل به سقف ها منتقل می کنند.

ادامه مطلب

۱۰بهمن ۱۳۹۶

سقف کاذب سرویس بهداشتی

سقف: امروزه سقف های کاذب در ساختمان ها محلی برای عبور تاسیسات است که دسترسی به آن ها نیز بسیار مهم، پر کاربرد و جدا نشدنی است. گاه این سقف ها محلی برای نور پردازی نیز به حساب می آیند که اهمیت آنها را دو چندان می کند.

ادامه مطلب

۱۳بهمن ۱۳۹۶

جالبترین سقف های کاذب که می توانید در خانه تان به کار ببرید

۵ مدل سقف داخلی خلاقانه برای خانه تان، شما کدام مدل را انتخاب می کنید؟ مدل های سقف های کاذب برای خانه سقف های کاذب سقف های کاذب تیرچه دار: نمای شهری قرن ۲۰ در خانه این سبک سقف معمولا دیوار پنجم نامیده می شود. معمولا این سبک سقف تخت به …

ادامه مطلب